Jak usunąć wpis z KRD?

Usunięcie wpisu HOIST z KRD

Usunięcie wpisu HOIST z KRD

Czy usunięcie wpisu z HOIST  z KRD jest możliwe? Jak najbardziej. Przeczytaj, co możesz zrobić, aby zablokować prezentację przez HOIST wpisu o Tobie w rejestrze BIG KRD.

Usunięcie wpisu HOIST z KRD

HOIST, podobnie jak Intrum, Kruk czy Ultimo, jest funduszem sekurytyzacyjnym skupującym przeterminowane wierzytelności. Jednym z elementów windykacji HOIST jest dopisanie dłużnika do bazy KRD.

Wpis taki, zgodnie z przyjętym prawem i ustawą o BIG, może na wiele lat pokrzyżować plany kredytowe czy leasingowe. Zatem osoby, których dotknęły z tego tytułu nieprzyjemności, robią wszystko, aby usunięcie wpisu HOIST z KRD odblokowało im zdolność kredytową.

Często popełniając przy tym błędy niewiedzy. Jednym z nich jest na przykład wysłanie do HOIST pisma o usunięcie wpisu i w przypadku odmowy (która jest oczywista) zaprzestanie dalszych starań.

A wbrew powszechnym opiniom, usunięcie wpisu HOIST z KRD jest dość proste. Każdy dłużnik ma 2 możliwości doprowadzenia do usunięcia wpisu na drodze polubownej.

Jak usunąć z KRD wpis dokonany przez HOIST? Wystarczy ugoda ratalna

Układ ratalny na dobrych warunkach z jednoczesnym zawieszeniem widoczności wpisu HOIST w KRD jest na wyciągnięcie ręki każdego dłużnika. Ugoda z firmą HOIST, obejmująca w swoim pakiecie to, czego oczekujesz, jest możliwa do realizacji w ciągu kilku dni. Nasza firma, z racji wieloletniego doświadczenia w negocjacjach z funduszami tego typu, zapewnia Ci wynegocjowanie możliwie najlepszych warunków spłaty ratalnej. Ze szczególnym uwzględnieniem tego, że już po zapłaceniu pierwszej raty, Twój wpis przestanie być widoczny w KRD.

Usunięcie wpisu HOIST z KRD poprzez układ ratalny możesz zamówić klikając w poniższy box:

Zrób pierwszy krok w kierunku renegocjacji Twojego zadłużenia, napisz kontakt@mecenatura.pl, a następnie zamów negocjacje i dokonaj wpłaty w wysokości 150 zł (przelew błyskawiczny) klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Uiszczenie zwrotnej opłaty wstępnej w wysokości 150 zł rozpocznie procedurę negocjacyjną. Na maila otrzymasz pełnomocnictwo, odeślesz do nas po podpisaniu i za kilka dni czekać na Ciebie będzie wynegocjowany układ ratalny obejmujący usunięcie wpisu HOIST z KRD.

Finalne rozliczenie nastąpi dopiero po wynegocjowaniu ugody, czyli osiągnięciu celu. W ramach rozliczenia zwrócimy Ci opłatę wstępną. Koszt usługi zależny jest od kwoty zadłużenia i kształtuje się następująco:

Nazwa usługi Cena
Negocjacje – układ ratalny

Prowizja zależna od wysokości długu, płatna po wynegocjowaniu ugody (w tym 150,00 zł zaliczki za negocjacje):

  • 280,00 zł – do 9999,00 zł,
  • 370,00 zł – 10000,00 zł do 19999,00 zł,
  • 450,00 zł – 20000,00 zł do 49999,00 zł,
  • 640,00 zł – 50000,00 zł do 99999,00 zł,
  • 800,00 zł – powyżej 100000,00 zł.

Drugi sposób na trwałe pozbycie się negatywnego wpisu, czyli usunięcie wpisu HOIST z KRD po wykupie swojego zadłużenia

Jeśli posiadasz zasoby finansowe i chcesz zaoszczędzić na spłacie zadłużenia, a przy okazji usunąć trwale wpis, ta oferta jest dla Ciebie olbrzymią szansą.

W tym układzie HOIST umorzy Ci część zobowiązania, a po spłacie reszty raz na zawsze usunie z KRD wpis.

Hoist ugoda i usunięcie wpisu
il. 1. Ugoda z Hoist zamyka sprawę

O jakim umorzeniu mówimy? To ustala się dopiero w toku negocjacji. Dla Ciebie istotna jest nasza gwarancja umorzenia minimum 30% wartości zadłużenia. Ta gwarancja sprawia, że usługa jest dla Ciebie w pełni bezpieczna – nie ryzykujesz wydania ani złotówki w sytuacji ewentualnego braku sukcesu. Wpłacona przez Cienie kwota tytułem opłaty wstępnej jest bowiem zwracana w całości

Rozliczenie, tutaj również nie ma zaskoczenia, dokonywane jest po zakończeniu działań i wynegocjowaniu ugody z umorzeniem minimum 30%. Zapłacisz za pracę negocjatora 10% wartości tego, co w wyniku jego pracy udało Ci się zaoszczędzić.

Przykładowo, gdy Twój dług w HOIST wynosi 20.000 zł, a negocjator sprawi, że 50% zadłużenia zostanie umorzone, zaoszczędzisz aż 10.000 zł. Za naszą pracę zapłacisz 10% swojego zysku, czyli zaledwie 1000 zł.

A HOIST usunie Cię z KRD w przeciągu 14 dni od momentu spłaty zadłużenia. To już nie tyle nasza gwarancja, co gwarancja dla Ciebie zapisana w Ustawie o BIG. Czyli ustawie, która obowiązuje zarówno wpisującego do KRD (HOIST) jak i sam Krajowy Rejestr Długów.

Dlaczego możesz nam zaufać?
Gwarancja jakości
Jesteśmy marką znaną z najwyższych norm etycznych i wzorcowego podejścia do klienta (gwarancja na wszystkie usługi)
10 lat doświadczenia
Działamy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl (10 lat istnienia)
Polecani przez specjalistów
Dzięki naciskowi na uczciwość w stosunku do klienta, jesteśmy marką polecaną przez pracowników banków

Wiedza
O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej, między innymi w Newsweeku

5 1 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments