Jak usunąć wpis z KRD?

Usunięcie wpisu Kruka z KRD

Usunięcie wpisu Kruka z KRD

Interesuje Cię usunięcie wpisu Kruka z KRD? Przeczytaj zatem, co zrobić, aby wyczyścić swoje konto z bazie Krajowego Rejestru Długów z wpisu, który utrudnia Ci życie.

Usunięcie wpisu Kruka z KRD

Jeśli znalazłeś wpis dokonany przez w KRD, oznacza to niechybnie, że Kruk kupił Twój dług. A wpis w KRD jest jedną z form nacisku na Ciebie. Usunięcie wpisu Kruka z KRD może być dokonane na drodze sądowej (jeśli uważasz, że dług nie istnieje) lub polubownej. Droga sądowa jest rozwiązaniem używanym marginalnie, zatem 99.99% wpisanych do KRD przez firmę Kruk z Wrocławia (a ściślej przez fundusz Prokura do Kruka należący) wybierze jedną z dwóch dróg polubownych.

Ugoda ratalna i usunięcie wpisu z Krajowego Rejestru Długów

Ugoda z firmą KRUK, czyli układ ratalny, jest najprostszym rozwiązaniem pozwalającym na pozbycie się negatywnego wpisu. Negocjując układ ratalny możesz liczyć na zawieszenie naliczania odsetek na okres spłaty i dogodne warunki związane z ilością rat. Oraz zawieszenie prezentacji wpisu w KRD.

Oczywiście nie zagwarantujemy Ci tego w przypadku Twoich  samodzielnych działań na własną rękę. Ale zagwarantujemy, gdy skorzystasz z naszego wieloletniego doświadczenia w negocjacjach bezpośrednich w firmie KRUK. Usunięcie wpisu Kruka z KRD nastąpi w ciągu kilku dni od podpisania ugody i opłacenia pierwszej raty.

W przypadku chęci zawarcia ugody z gwarantowanym usunięciem z KRD wystarczy kliknąć w poniższy box i dokonać zamówienia oraz uiszczenia opłaty zwrotnej 150 zł.

Zrób pierwszy krok w kierunku renegocjacji Twojego zadłużenia, napisz kontakt@mecenatura.pl, a następnie zamów negocjacje i dokonaj wpłaty w wysokości 150 zł (przelew błyskawiczny) klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Nie ryzykujesz niczym, opłata jest zwracana w przypadku braku sukcesu. Czego nie przewidujemy, ale warto, abyś miał świadomość braku ryzyka.

Usługa opiera się na pełnomocnictwie, które wyślemy Ci drogą mailową niezwłocznie po dokonaniu zamówienia.

Uwaga: w przypadku czynnej egzekucji komorniczej lub toczącego się postępowania sądowego z powództwa Kruka, usługa usunięcia z KRD poprzez ugodę jest niemożliwa do realizacji. Zamówieni usługi negocjacji układu ratalnego w przypadku takich okoliczności oznacza niestety brak możliwości działania.

W takich sytuacjach pozostaje tylko i wyłącznie wykup długu z automatycznym usunięciem wpisu z KRD.

Wykup własnego długu od Kruka

Usługa polega na negocjacji jak najlepszych warunków spłaty jednorazowej z umorzeniem części długu. Im większe umorzenie uda się wynegocjować, tym więcej pieniędzy oszczędzisz. I przede wszystkim sprawisz, że usunięcie wpisu Kruka z KRD stanie się faktem w ciągu maksymalnie 14 dni od dokonania przelewu. W praktyce znacznie szybciej.

Negocjacje umorzenia długu w Kruk są realizowane przez doświadczonego specjalistę, który współpracuje z Krukiem od kilku lat. Zostaje od Twoim pełnomocnikiem (wszystkie formalności załatwiane są online) i rozpoczyna negocjacje.

Czas trwania negocjacji to 1-14 dni w zależności od kwoty i trudności. Usługa objęta jest gwarancją skuteczności. W przypadku nieosiągnięcia gwarantowanego celu – zwracamy zaliczkę.

Zamówienie usługi jest zatem całkowicie bezpieczne. Nie ryzykujesz ani złotówki, gdy nie osiągniemy gwarantowanego celu.

Zrób pierwszy krok w kierunku renegocjacji Twojego zadłużenia, napisz kontakt@mecenatura.pl, a następnie zamów negocjacje i dokonaj wpłaty w wysokości 150 zł (przelew błyskawiczny) klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Rozliczamy się wyłącznie za sukces. Wynagrodzenie to 10% wartości wynegocjowanego dla Ciebie umorzenia.

Pismo o usunięcie przez Kruka wpisu z KRD

Wiele osób, mających wpis i myślących o usunięciu wpisu Kruka z KRD, zastanawia się, czy może czasami rozwiązaniem nie jest wysłanie do wierzyciela pisma o usunięcie negatywnego wpisu.

Śpieszymy zatem rozwiać złudzenia. Instytucja BIG KRD to dla Kruka bardzo skuteczne narzędzie motywujące dłużnika do spłaty. Jaki zatem interes miałby mieć Kruk usuwając wpis dobrowolnie i na życzenie?

Pytanie czysto retoryczne. Żadnego. Więc i żadne pisma o usunięcie wpisu Kruka z KRD nie dadzą nic.

Kruk – co warto podsumować – usunie wpis tylko wówczas, gdy nakaże mu to sąd lub dłużnik spłaci zobowiązanie. Oraz, co istotne, w sytuacji podpisania ugody ratalnej i realizowania jej przez osobę mającą w Kruk długi.

Dlaczego możesz nam zaufać?
Gwarancja jakości
Jesteśmy marką znaną z najwyższych norm etycznych i wzorcowego podejścia do klienta (gwarancja na wszystkie usługi)
10 lat doświadczenia
Działamy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl (10 lat istnienia)
Polecani przez specjalistów
Dzięki naciskowi na uczciwość w stosunku do klienta, jesteśmy marką polecaną przez pracowników banków

Wiedza
O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej, między innymi w Newsweeku

5 1 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments