Jak usunąć wpis z KRD?

Zobacz, jak usunąć wpis Intrum z KRD – BIG KRD

wpis Intrum z KRD - usuwanie wpisów o długuJeśli Intrum wpisało Cię do Krajowego Rejestru Długów, zobacz, jak usunąć wpis Intrum z KRD. Pozbądź się wpisu w KRD, który jest dla Ciebie niekorzystny. Popraw swoją zdolność kredytową.

Jak usunąć wpis Intrum z Krajowego Rejestru Długów?

Pojawienie się wpisu Intrum opatrzonego Twoim nazwiskiem na liście KRD oznacza, że ta firma kupiła Twój dług od pierwotnego właściciela i zamierza odzyskać zainwestowane w wierzytelność pieniądze. Krajowy Rejestr Dłużników jest jednym z wielu stosowanych narzędzi nacisku, abyś zaczął spłacać swoje zobowiązania.

Informacja o dłużniku będzie widnieć w Rejestrze tak długo, jak długo nie będzie spłacane zadłużenie. KRD, jako instytucja, zgodnie zobowiązującymi przepisami nie ma kompetencji do usuwania wpisów; posiada je jedynie wierzyciel. Dlatego, aby coś zmienić, to z Intrum należy podjąć rozmowę (lub skierować sprawę do sądu, jeśli uważasz, że dług nie istnieje). Istnieją dwie drogi polubownego rozwiązania sprawy: układ ratalny lub jednorazowa spłata z częściowym umorzeniem. Każdą z tych dróg opiszemy szerzej w następnych akapitach.

jak usunąć wpis Intrum z KRD?
il.1 Intrum umarza połowę długu.

 

Rozłożenie długu na raty i usunięcie wpisu Intrum z KRD

Tego typu ugoda jest najprostszym sposobem prowadzącym do tego, aby Twoje nazwisko przestało figurować na liście Krajowego Rejestru Długów. Dzięki negocjacjom z Intrum możesz liczyć na wstrzymanie naliczania odsetek w czasie spłaty oraz rozłożenie na rat na dogodny okres. A przede wszystkim – na warunkowe zablokowanie widoczności wpisu w KRD.

Rzecz jasna, osiągnięcie tego na własną rękę może być trudne, a czasem zwyczajnie nieosiągalne. Dlatego oferujemy profesjonalne wsparcie w negocjacjach; korzystając z naszego doświadczenia masz gwarancję, że niechciany wpis w KRD przestanie być widoczny po kilku dniach od zawarcia ugody i przelania pierwszej ustalonej raty.

Jeśli chcesz przystąpić do ugody z gwarantowanym usunięciem z KRD, wystarczy, że klikniesz w poniższy banner i zamówisz usługę, wpłacając zwrotną zaliczkę w kwocie 150zł.

Zrób pierwszy krok w kierunku renegocjacji Twojego zadłużenia, napisz kontakt@mecenatura.pl, a następnie zamów negocjacje i dokonaj wpłaty w wysokości 150 zł (przelew błyskawiczny) klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Nie ponosisz w tym momencie żadnego ryzyka, ponieważ, w przypadku niepowodzenia, całość opłaty jest zwracana. Takie sytuacje właściwie się nie zdarzają, ale mówimy o tym, abyś miał świadomość, że możesz tutaj jedynie zyskać.

Negocjacje usunięcia wpisu Intrum z BIG KRD – ile kosztuje usługa?

Nazwa usługi Cena
Negocjacje – umorzenie Prowizja 10% wartości umorzonej kwoty, płatna po wynegocjowaniu ugody (nie mniej niż 300 zł po odjęciu zaliczki)
Negocjacje – układ ratalny

Prowizja zależna od wysokości długu, płatna po wynegocjowaniu ugody (w tym 150,00 zł zaliczki za negocjacje):

  • 280,00 zł – do 9999,00 zł,
  • 370,00 zł – 10000,00 zł do 19999,00 zł,
  • 450,00 zł – 20000,00 zł do 49999,00 zł,
  • 640,00 zł – 50000,00 zł do 99999,00 zł,
  • 800,00 zł – powyżej 100000,00 zł.

Aby móc zrealizować usługę, będziemy potrzebować Twojego pełnomocnictwa, które zostanie wysłane drogą mailową z chwilą złożenia zamówienia.

Uwaga: jeśli trwa czynna egzekucja komornicza lub postępowanie sądowe z powództwa Intrum, nie jest możliwa realizacja oferty polegającej na ugodzie ratalnej z usunięciem wpisu z KRD. W takim przypadku jesteśmy pozbawieni możliwości realnego działania. W zasięgu pozostaje jedynie jednorazowa spłata długu, powodująca automatyczne oczyszczenie Twojego konta w KRD.

Jednorazowa spłata, czyli korzystny wykup swojego długu od Intrum

Druga z dostępnych opcji polega na przystąpieniu do negocjacji jak najlepszych warunków wykupu własnego zadłużenia. Oznaczają one przede wszystkim wysokie umorzenie, ponieważ sam wpis z Krajowego Rejestru Długów zniknie automatycznie wraz ze spłatą. W ciągu 14 dni od uregulowania długu (a często dzieje się to dużo szybciej), po niechlubnej informacji nie zostanie nawet wspomnienie.

Negocjacje w sprawie umorzenia długu przeprowadzi nasz specjalista. Abyśmy mogli przystąpić do działania, potrzebne będzie Twoje pełnomocnictwo; wszystkich potrzebnych formalności możesz dopełnić online.

Jeśli chcesz zawrzeć ugodę z Intrum połączoną z gwarantowanym usunięciem z KRD, kliknij w poniższy banner:

Zrób pierwszy krok w kierunku renegocjacji Twojego zadłużenia, napisz kontakt@mecenatura.pl, a następnie zamów negocjacje i dokonaj wpłaty w wysokości 150 zł (przelew błyskawiczny) klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Efektów możesz spodziewać się w ciągu 1-14 dni w zależności od wysokości i trudności negocjowanego długu. Naszą usługę obejmuje gwarancja skuteczności – jeśli nie osiągniemy oczekiwanego celu (co najmniej 30% umorzenia), zaliczka zostanie zwrócona. Nie ryzykujesz zatem niczym, a możesz oszczędzić kwoty, o których nawet Ci się nie śniło.

Płacisz wyłącznie za sukces. Wynagrodzenie to 10% wartości uzyskanego dla Ciebie umorzenia. Usunięty wpis Intrum z KRD otrzymujesz gratis.

A może… wystarczy pismo o usunięcie wpisu Intrum z KRD?

Jeśli negatywne informacje zawarte w KRD zaczęły stanowić dla Ciebie realny problem, nie łudź się, że rozwiązanie może być tak proste. Dla Intrum to jedynie jasny sygnał, że stosowane narzędzie nacisku zaczęło działać. I może w końcu odzyskać od Ciebie część, całość lub nawet więcej zapożyczonych pieniędzy.

Jaki byłby zatem sens usuwania niechcianego wpisu na życzenie?

Z perspektywy wierzyciela –  oczywiście żaden. Dlatego właśnie pisma wysyłane do Intrum, z prośbą o usunięcie informacji z KRD, nie przyniosą dłużnikowi absolutnie nic.

Wpis Intrum z KRD zniknie  wówczas, gdy nakaże  to sąd, dług zostanie spłacony lub będzie to zwyczajnie dla Intrum korzystne. Z naszą pomocą taka sytuacja może stać się wygraną także dla Ciebie. Wraz z usunięciem z Krajowego Rejestru Długów możesz zyskać rozłożenie zobowiązania na dogodne raty lub częściowe umorzenie.

Dlaczego możesz nam zaufać?
Gwarancja jakości
Jesteśmy marką znaną z najwyższych norm etycznych i wzorcowego podejścia do klienta (gwarancja na wszystkie usługi)
10 lat doświadczenia
Działamy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl (10 lat istnienia)
Polecani przez specjalistów
Dzięki naciskowi na uczciwość w stosunku do klienta, jesteśmy marką polecaną przez pracowników banków

Wiedza
O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej, między innymi w Newsweeku

5 1 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments